0

بسکت فیلتر

تماس بگیرید 

تاریخ انتشار  1398/3/11 / تعداد نظرات  0 / تعداد بازدید  1105 /

بسکت فیلتر

آشغال گيرهايا فيلتر هاي سبدي    Bascket Filter
درسيستم هاي تصفيه آب و خصوصا” در فيلترهاي شني در زمان شستشوي معكوس   Back  Wash  يا  احياء  ‚ آب حاصله حاوي مقادير زيادي ازفلاك هي بيولوژيكي و توده مواد معلق بودهكه در شستشوي معكوس همراه با حجم زيادي آب از سيستم خارج مي گردد .
اين فيلتر ها با قرار گرفتن در مسير شستشوي معكوس و با استفاده از مكانيزم جذب سطحي در شرايط تحت فشار هيدروليكي كليه فلاك ها و توده هاي به هم چسبيده و مواد معلق را به خود گرفته و از آب جدا مي نمايد .
در نتيجه با تعبيه يك خط لوله مي توان اين آب را مجددا” به منبع اصلي  يا واسط برگردا نيد.  با  اين روش آب هاي دور ريز را مجددا” بازيابي و وارد چرخه مصرف مي گردد .
ويژگي فيلتر سبدي يا آشغالگير
خصوصيات اصلي و مهم اين نوع فيلتر ها عبارت است از:
•حداقل افت فشار  تحميلي به سيستم
•عدم نياز به تعمير ونگه داري و پايين بودن هزينه هاي بهره برداري
•سهولت و سادگي در بهره برداري
•امكان شستشو با روش شستشوي معكوس
•محافظت و افزايش طول عمر شير فلكه ‚ شير هواگيري ‚يكطرفه و الكترو پمپ و....... به دليل جدا نمودن ذرات شن وماسه و مواد معلق در آب
•امكان نصب سريع و آسان در شبكه وخطوط انتقال
مشخصات عمومي
بدنه اصلي اين فيلتر ها از سيلندرهاي فشارقوي كربن استيل RST37   و يا ورق هاي فولادي صنعتي A 283  ساخته شده و مطابق استانداردهاي ASTM & ASME   جوشكاري مي گردد كه جوشكاري آن عمولا” در 2 پاس و با الكترودهاي 6010 آما  و 7018 آما بااستفاده از ركتي فاير هاي مخصوص جوشكاري مي گردد .
اتصالات و فلنچ هاي مصرفي عموما” در كلاسP n : 16  بوده و پس از پايان عمليات جوشكاري وسند بلاست چربي گيري و شستشو شده يا يا استفاده از پوشش هاي اپوكسي  به روش بدون هوا Air less و يا با رزين هاي پوششي به روش الكترو استاتيك پوشش شده و در كوره مخصوص پوشش پخته و آماده مي شود و در صورت سفارش امكان پوشش گالوانيزه نيز وجود دارد .
از اين فيلتر ها به غيراز استفاده در ايستگاه هاي پمپاژ آبياري تحت فشار مي توان در خطوط انتقال و موتور خانه هاي شبكه هاي آب و فاظلاب و خطوط انتقال و استخر هاي شنا و در خط مكش و رانش پمپ هاي آب و ساير مواد شيميايي و غذايي  نيزاستفاده  نمود .
اضافه به سبد خرید

درباره ما

 رام قطره آراد شرق با سالها تجربه در زمینه تولید تجهیزات ایستگاه های فیلتراسیون و طراحی و اجرای سیستم های  هوشمند آبیاری مفتخر به ارائه خدمات به هم ميهنان بزرگوار مي باشد. در طي ساليان گذشته رضايتمندي مشتريان از افتخارات مجموعه ماست


عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

مشهد - پیامبر اعظم 101 (آزادی 155 ) - مجتمع سنتو صنعت - سوله سوم سمت راست

051-37272147

09021005797

Fanavar.ram.ghatreh@gmail.com