0

بسکت فیلتر

تماس بگیرید 

تاریخ انتشار  1398/3/11 / تعداد نظرات  0 / تعداد بازدید  225 /

بسکت فیلتر

آشغال گيرهايا فيلتر هاي سبدي    Bascket Filter
درسيستم هاي تصفيه آب و خصوصا” در فيلترهاي شني در زمان شستشوي معكوس   Back  Wash  يا  احياء  ‚ آب حاصله حاوي مقادير زيادي ازفلاك هي بيولوژيكي و توده مواد معلق بودهكه در شستشوي معكوس همراه با حجم زيادي آب از سيستم خارج مي گردد .
اين فيلتر ها با قرار گرفتن در مسير شستشوي معكوس و با استفاده از مكانيزم جذب سطحي در شرايط تحت فشار هيدروليكي كليه فلاك ها و توده هاي به هم چسبيده و مواد معلق را به خود گرفته و از آب جدا مي نمايد .
در نتيجه با تعبيه يك خط لوله مي توان اين آب را مجددا” به منبع اصلي  يا واسط برگردا نيد.  با  اين روش آب هاي دور ريز را مجددا” بازيابي و وارد چرخه مصرف مي گردد .
ويژگي فيلتر سبدي يا آشغالگير
خصوصيات اصلي و مهم اين نوع فيلتر ها عبارت است از:
•حداقل افت فشار  تحميلي به سيستم
•عدم نياز به تعمير ونگه داري و پايين بودن هزينه هاي بهره برداري
•سهولت و سادگي در بهره برداري
•امكان شستشو با روش شستشوي معكوس
•محافظت و افزايش طول عمر شير فلكه ‚ شير هواگيري ‚يكطرفه و الكترو پمپ و....... به دليل جدا نمودن ذرات شن وماسه و مواد معلق در آب
•امكان نصب سريع و آسان در شبكه وخطوط انتقال
مشخصات عمومي
بدنه اصلي اين فيلتر ها از سيلندرهاي فشارقوي كربن استيل RST37   و يا ورق هاي فولادي صنعتي A 283  ساخته شده و مطابق استانداردهاي ASTM & ASME   جوشكاري مي گردد كه جوشكاري آن عمولا” در 2 پاس و با الكترودهاي 6010 آما  و 7018 آما بااستفاده از ركتي فاير هاي مخصوص جوشكاري مي گردد .
اتصالات و فلنچ هاي مصرفي عموما” در كلاسP n : 16  بوده و پس از پايان عمليات جوشكاري وسند بلاست چربي گيري و شستشو شده يا يا استفاده از پوشش هاي اپوكسي  به روش بدون هوا Air less و يا با رزين هاي پوششي به روش الكترو استاتيك پوشش شده و در كوره مخصوص پوشش پخته و آماده مي شود و در صورت سفارش امكان پوشش گالوانيزه نيز وجود دارد .
از اين فيلتر ها به غيراز استفاده در ايستگاه هاي پمپاژ آبياري تحت فشار مي توان در خطوط انتقال و موتور خانه هاي شبكه هاي آب و فاظلاب و خطوط انتقال و استخر هاي شنا و در خط مكش و رانش پمپ هاي آب و ساير مواد شيميايي و غذايي  نيزاستفاده  نمود .
اضافه به سبد خرید

درباره ما

 رام قطره آراد شرق با سالها تجربه تولیدکننده تجهیزات ایستگاه های کنترل مرکزی،تولید کننده انواع سختی گیر، منابع کویلی و انبساط ، طراحی و اجرای سیستم های  هوشمند آبیاری مفتخر به ارائه خدمات به هم ميهنان بزرگوار مي باشد. در طي ساليان گذشته  محصولات ما و رضايتمندي مشتريان  از افتخارات مجموعه ماست

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

مشهد - آزادی 155 - مجتمع سنتو صنعت - سالن سوم سمت راست

051-37231313

09021005797

Fanavar.ram.ghatreh@gmail.com