0

کلکتور

تماس بگیرید 

تاریخ انتشار  1398/3/11 / تعداد نظرات  0 / تعداد بازدید  992 /

کلکتور COLLECTORS

ارتباط بين واحد هاي چند گانه در ايستگاه هاي كنترل مركزي مانند فيلتر هاي شن و فيلتر هاي توري و سيكلون ها و .... توسط كلكلتور ها  صورت مي گيرد .
اندازه و سايز كلكتور ها بر اساس تعداد دستگاه هاي مورد استفاده در هر بخش مشخص و تعيين مي گردد و هر كنترل مركزي بر اساس وضعيت نصب و تعداد لوازم و نوع و سايز لوازم مورد استفاده و ميزان آبدهي  داراي كلكتور هاي مستقل و متفاوت مي باشد .
مشخصات فني   :
بخش اصلي كلكتورها را لوله هاي فلزي تشكيل مي دهد اين لوله ها كه داراي SCH 40   مي باشد و توسط فلنچ ها و نيپل ها و كپ ها و ... ASA 100  ,  ASA150    ساخته و تكميل مي گردند .
لوله ها پس از جوشكاري گپ و نيپل و فلنچ و ......در 2پاس و با سيم جوش 6010 براي پاس اول و سيم جوش 7018 براي پاس هاي بعدي بوسيله دستگاه جوش ركتي فاير جوشكاري مي گردند و بعد از آن سند بلاست شده و سپس چربي گيري و اسيد شويي شده و گالوانيزه و آبكاري مي گردد البته بنا به سفارش امكان استفاده از پوشش الكترو استاتيك و همچنين پوشش اپوكسي سه لايه نيزوجود دارد .
به طور كلي كلكتور ها در سيستم هاي مختلفي از  قبيل ايستگاههاي پمپاژ و خصوصا در  ورودي و خروجي  پمپ ها و خطوط انتقال و شبكه ها و سيستم هاي آتش نشاني و در صنايع شيميايي و ......... كاربردهاي مختلفي دارند .
امكان ساخت كلكتور هااز جنس استنلس استيل ( فولاد ضد زنگ ) و  جوشكاري با گاز محاقظ آرگون با دستگاه تيگ براي اين شركت وجود دارد .
اضافه به سبد خرید

درباره ما

 رام قطره آراد شرق با سالها تجربه در زمینه تولید تجهیزات ایستگاه های فیلتراسیون و طراحی و اجرای سیستم های  هوشمند آبیاری مفتخر به ارائه خدمات به هم ميهنان بزرگوار مي باشد. در طي ساليان گذشته رضايتمندي مشتريان از افتخارات مجموعه ماست


عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

مشهد - پیامبر اعظم 101 (آزادی 155 ) - مجتمع سنتو صنعت - سوله سوم سمت راست

051-37272147

09021005797

Fanavar.ram.ghatreh@gmail.com