0

کلکتور

تماس بگیرید 

تاریخ انتشار  1398/3/11 / تعداد نظرات  0 / تعداد بازدید  223 /

کلکتور COLLECTORS

ارتباط بين واحد هاي چند گانه در ايستگاه هاي كنترل مركزي مانند فيلتر هاي شن و فيلتر هاي توري و سيكلون ها و .... توسط كلكلتور ها  صورت مي گيرد .
اندازه و سايز كلكتور ها بر اساس تعداد دستگاه هاي مورد استفاده در هر بخش مشخص و تعيين مي گردد و هر كنترل مركزي بر اساس وضعيت نصب و تعداد لوازم و نوع و سايز لوازم مورد استفاده و ميزان آبدهي  داراي كلكتور هاي مستقل و متفاوت مي باشد .
مشخصات فني   :
بخش اصلي كلكتورها را لوله هاي فلزي تشكيل مي دهد اين لوله ها كه داراي SCH 40   مي باشد و توسط فلنچ ها و نيپل ها و كپ ها و ... ASA 100  ,  ASA150    ساخته و تكميل مي گردند .
لوله ها پس از جوشكاري گپ و نيپل و فلنچ و ......در 2پاس و با سيم جوش 6010 براي پاس اول و سيم جوش 7018 براي پاس هاي بعدي بوسيله دستگاه جوش ركتي فاير جوشكاري مي گردند و بعد از آن سند بلاست شده و سپس چربي گيري و اسيد شويي شده و گالوانيزه و آبكاري مي گردد البته بنا به سفارش امكان استفاده از پوشش الكترو استاتيك و همچنين پوشش اپوكسي سه لايه نيزوجود دارد .
به طور كلي كلكتور ها در سيستم هاي مختلفي از  قبيل ايستگاههاي پمپاژ و خصوصا در  ورودي و خروجي  پمپ ها و خطوط انتقال و شبكه ها و سيستم هاي آتش نشاني و در صنايع شيميايي و ......... كاربردهاي مختلفي دارند .
امكان ساخت كلكتور هااز جنس استنلس استيل ( فولاد ضد زنگ ) و  جوشكاري با گاز محاقظ آرگون با دستگاه تيگ براي اين شركت وجود دارد .
اضافه به سبد خرید

درباره ما

 رام قطره آراد شرق با سالها تجربه تولیدکننده تجهیزات ایستگاه های کنترل مرکزی،تولید کننده انواع سختی گیر، منابع کویلی و انبساط ، طراحی و اجرای سیستم های  هوشمند آبیاری مفتخر به ارائه خدمات به هم ميهنان بزرگوار مي باشد. در طي ساليان گذشته  محصولات ما و رضايتمندي مشتريان  از افتخارات مجموعه ماست

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

مشهد - آزادی 155 - مجتمع سنتو صنعت - سالن سوم سمت راست

051-37231313

09021005797

Fanavar.ram.ghatreh@gmail.com